Kontaktpersoner

 

Salg og kunder, OEM

Morten Primdal,

Adm. Direktør
E-mail: morten@rkplast.dk

 

 

 

RK BioElements

Erik K. Nielsen
International Sales Manager, RK BioElements
E-mail: erik@rkplast.dk


 

Ordrebehandling

Irene Sørensen
E-mail: irene@rkplast.dk

Ordrebehandling

Lisbeth Møller Nielsen
E-mail: lisbeth@rkplast.dk

Kvalitet

Vivian Søndergaard, Kvalitetschef
E-mail: vivian@rkplast.dk

Bogholderi

Mette Haslev
E-mail: mette@rkplast.dk

Bogholderi

Irene Sørensen
E-mail: irene@rkplast.dk

Teknik og projekter

Niels Dolberg

Teknisk chef

E-mail: niels@rkplast.dk

 

Navigation:  Kontakt  »  Kontaktpersoner
Gå til forsiden
Dansk / Danish

Seneste nyt

RK Plast deltager på følgende messer i 2015

Aqua Nor, Trondheim, Norge,     18. - 21. august

DanAqua, Ålborg,                        07. -  09 oktober

 

 

Se flere nyheder ved at klikke her

Engelsk / English

RK Plast A/S • Fabriksvej 10, 7800 Skive • Phone: 97 58 40 55 • Fax: 97 58 40 48 • E-mail: rkplast@rkplast.dkCVR-nr: 31 61 94 24